Estonian Business School LOGO FULL GOLD

Kasvame järjepidevalt ja jätkusuutlikult

EBSi bakalureuse õppekavad toovad kokku väga erinevaid õppijaid, kelle ühine joon on võtta ohjad enda kätte ning juhtida muutusi. Kõik õppekavad on kohandatavad vastavalt Sinu eesmärkidele ning õpe väikestes gruppides hoian need eesmärgid fookuses. Niimoodi siht silme ees õppekava läbides on Sul lõpuks peos lisaks diplomile ka mitu väärtuslikku tööpakkumist.

Ettevõtlus ja ärijuhtimine

Ettevõtlus ja ärijuhtimine

EESTIKEELNE 

Ettevõtlik juht

Ajad head asja enda tingimustel. Sulle on oluline luua väärtust kogukonnale ja kasvatada äri vastutustundlikult. 

Ettevõtluse ja ärijuhtimise õppekava läbides omandad põhjalikud alusteadmised ettevõtte juhtimiseks ning jätkusuulikuks kasvuks. Õppekava lõpetanuna suudad enesekindlalt orienteeruda turunduses, müügis, finantsjuhtimises, tootearenduses ja inimeste juhtimises.

Saad valida päeva- ja sessioonõppe vahel. Sessioonõppes osalemine eeldab rohkem iseseisvat tööd, sest auditoorseid kontakttunde õppejõuga on vähem kui päevaõppes.

Esimesel õppeaastal  omandad ettevõtlusega alustamiseks vajalikud teadmised. Teisel aastal süvendad erialaseid teadmisi ning kolmandal aastal rakendad õpitut. 

Saad valida järgnevate teemamoodulite vahel: 

Loomeettevõtlus

Tehnoloogiaettevõtlus

Professionaalne müük

Rahvusvaheline ärijuhtimine

Rahvusvaheline ärijuhtimine

INGLISKEELNE

Õppekaval on kõrgeim rahvusvaheline tunnustus – EFMD akrediteering

Globaalse organisatsiooni võtmetegija

Sa oled hinnatud valdkonnaekspert, kes oskab lahendada 21. sajandi organisatsioonide väljakutseid. Haarad võimalusest juhtida keerukaid muutuseid ning oled valmis kolima Singapuri, Londonisse või New York´i. 

Omandad põhjalikud teadmised kas rahanduse ja majandusarvestuse või turunduse ja kommunikatsiooni vallas. Kasutad võimalust õppida EBSi vahetusüliõpilasena vähemalt ühe semestri  välisriigi tippülikoolis. 

Esimesel õppeaastal valmistad end ette tööks ärijuhina, teisel aastal täiendad oma oskusi valitud spetsialiseerumisvaldkonnas ning viimasel aastal arendad enda juhtimispädevust. 

Spetsialiseerumised:

Rahandus ja majandusarvestus

Turundus ja kommunikatsioon

Picture1

Mõjuettevõtlus

INGLISEKEELNE

Maailmas unikaalne õppekava - tegemist on kaasaegse ja uuendusliku ärisimulaatori põhimõttel toimuva õppega.

Käimatõmbaja

Kõige huvitavam osa iga ettevõtmise juures on selle alustamine. Ebakindlus tuleviku osas on Sinu jaoks arengu loomulik osa. Sind tõmbavad käima väljakutsed millega iduettevõtted igapäevaselt silmitsi seisavad. 

Mõjuettevõtluse õppekava ajal töötad meeskonnas äriidee kallal ning koged ettevõtte kõiki arenguetappe. Õppekava täidab vaid tellingute rolli, sest õpingute sisu luuakse tunni ajal vahetus koostöös juhendajate ja kursusekaaslastega. See on unikaalne võimalus saada ülikoolikraad äriidee arendamise käigus.

Esimesel õppeaastal keskendud ärivõimaluste avastamisele ja sellele, kuidas ettevõtlusega algust teha, valideerid äriideed, tõhustad protsesse ja moodustad stabiilse meeskonna. Teisel õppeaastal hakkad ettevõtet kiireks kasvuks ette valmistama ja testid rahvusvahelistumise potensiaali ning valmistad ette erinevaid väljumisstrateegijaid. Kolmandal aastal keskendud enda professionaalsele arengule ning õpid eriaalaaineid, mis Sulle kõige rohkem huvi pakuvad.