Logo kuldne@2x

EBS 35 GALA

“See on alles algus”

Kutsume kõiki vilistlasi, üliõpilasi, endisi ja praeguseid töötajaid ning häid koostööpartnereid EBSi 35. aastapäevale pühendatud pidulikule galale. Sära ja elegantsi pakkuv õhtu pakub rõõmsaid taaskohtumisi, unustamatuid maitse- ja kultuurielamusi. 

Õhtu ajakava:

19.00 avame uksed
Kihiseva tervitusjoogi saatel võtavad külalisi vastu EBSi rektor prof. Meelis Kitsing ja EBSi kantsler Mart Habakuk. 

20.00 − 21.00 kontsertlavastus „See on alles algus“
Lavastaja: Veiko Tubin; koreograaf: Ingmar Jõela; loovjuht: Sten Õitspuu
Lavastuses kohtuvad erinevad meediumid – muusika, sõna, videokunst ning ka tehisintellekt – mis üheskoos jutustavad loo erilistest hetkedest meie ümber ning hetkedest EBSi minevikus, olevikus ning tulevikus.

Kell 22.30 Lexsoul Dancemachine

Õhtu lõpetuseks keerutab plaate DJ Britiimpeerium
ebs30_001-1
Promoveerimine EBS 35-1

EBS saab juurde kaks uut audoktorit

Gala kõrgpunktis leiab aset kahe uue audoktori pidulik promoveerimine. See on hetk, mil kirjutatakse ajaloo oluline peatükk ning tunnustatakse neid, kelle panus on toonud EBSi kogukonda inspiratsiooni ja olnud sütitavaks eeskujuks.

Tunnustades kahte uut audoktorit, tähistame tarkuse, innovatsiooni ja pühendumuse vaimu, mis hoiab meie kogukonda elujõulisena. See on austusavaldus mitte ainult saavutustele, vaid ka nende pühendumusele hariduse, teaduse ja ühiskonna edendamisele, mis loob uusi võimalusi järgnevatele põlvkondadele.

Muusikalised vahepalad

Lavastuses kõlavad lood nii meie juurtest ja minevikust kui olevikust ning tulevikust. Koos muusikajuhi ja helilooja Aleksander Žedeljoviga on laval jazz-trio ning uued ja erilised arranžeeringud, mis muudavad juba tuntud ning tuttavad lood eriliseks ja uueks. Lisaks astub üles EBSi Kammerkoor ning oma ala tippsolistid Anett ja Uku Suviste, kelle tõlgenduses kuuleme nii tuntud levimuusikat kui kaasaegset loomingut. Sisulist vürtsi lisab ka spoken poetry meister Elina Naan ning Modulshteini elektrooniline helidemaailm.

Performance EBS35
MicrosoftTeams-image (6)

Õhtu gurmee- ja kokteilielamused

Piduliku gala kulinaarseks südameks ja maitsemeelte hellitajaks on Põhjala Catering. Spetsiaalselt kokku pandud hõrgutava toiduvaliku iga suutäis viib rännakule maitsete maailmas, kus kohalikud koostisosad kohtuvad rahvusvahelise elegantsiga. Lase roogadel rääkida oma lugu ja luua mälestusi, mis püsivad veel kaua.

Pitz joogivalik pakub selle õhtu jaoks loodud erakordseid kokteile. "King of Business" on täis sihikindlust ja elegantsi, "Queen of Business" pakub kuningannalikku peenust ning "New Beginning" viib värskendavale teekonnale. Iga kokteil on segatud meisterlikkuse ja kirega. See on rohkem kui lihtsalt jookide nautimine − see on elamus.


Lisainfo: 

Ürituse dresscode: pidulik

Piletite hulk on piiratud, seega soeta pilet juba praegu. 

Parkimine: Siit leiad lähimad Snabb parklad ning EBSi 35 gala külastajana pargid -35% soodsamalt, kasutades sooduskoodi EBS35. 

 

EBS 35 gala toob kokku sõbrad ja tuttavad, vanad kursusekaaslased ning üliõpilased, endised ja tänased kolleegid, kõik head koostööpartnerid! Tule kindlasti ja kutsu ka tuttavad ebsikad aastalõpu säravaimale peole!

youtube-logo-png-photo-0-1
Padar play
Mürk play
Riba kuldne@2x