Estonian Business School LOGO FULL GOLD

 

Magistri õppekavad

 

MicrosoftTeams-image (2)

Kellele sobib MA õppekava?

MA õppekava on Sinu jaoks, kui Sul on bakalaureusekraad ärijuhtimises, majanduses või juhtimises. MA õppekava annab lisandväärtuse bakalaureuseõpingutele, kuna saad sügavama sissevaate akadeemilisse maailma. Magistriõpingute jooksul arendad kriitilist mõtlemist, täiendad juhtimiskompetentse ja arendad meeskonnas töötamise oskust. 

MicrosoftTeams-image (1)

Kellele sobib MBA õppekava?

MBA õppekava sobib Sulle, kui Sul on mistahes valdkonnas bakalaureusekraad ning vähemalt kolmeaastane juhtimis- või meeskonnajuhtimise kogemus. Õppekava annab Sulle oskusi, tööriistu, teadmisi ja enesekindlust, et teha teadlikke otsuseid keerulises tehnoloogiapõhises globaalses ärikeskkonnas. Töötame reaalse elu näidetega meeskonnakeskses õppimis- ja õpetamiskeskkonnas.


Kaheaastased õppekavad

Äriinnovatsioon muutuvas majanduses MA

Loome koos parema maailma! See õppekava on mõeldud Sulle, kui oled valmis lahendama tulevikumaailma väljakutseid. Lisaks suurepärastele juhi- ja ärioskustele õpid silmitsi seisma muutuva majanduse probleemidega, panustama ühiskonda ja elukeskkonda. Meie magistriõppekava annab Sulle pädevused, et leida innovatiivseid ja edasiviivaid lahendusi ülemaailmsetele väljakutsetele.

Topeltdiplom: koostöös Liège ülikooliga MA

Kaks aastat, kaks riiki, kaks linna, kaks ülikooli, kaks kraadi. EBSi ja Liège'i ülikooli topeltdiplom annab Sulle ainulaadse võimaluse õppida kahe aasta jooksul kahes Euroopa tippülikoolis ning laiendada oma rahvusvahelist võrgustikku.

Kaheaastane MBA

Kaheaastane MBA on veel põhjalikuma ja rikkalikuma valikuga õppekava, mis annab Sulle lisaks ärihariduse vundamendile ka konkreetse valdkonna süvateadmised. MBA õppekava läbides õpid orienteeruma kõige uuemates juhtimisvõtetes ja saavutad täiesti uue taseme Sinu poolt valitud ärijuhtimise valdkonnas.

 


Üheaastased õppekavad

Digitaliseerumine ja idufirmade majandus MA

Meie üheaastane MA õppekava võimaldab tippspetsialistidel panustada digitaliseerimise väljakutsete lahendamisse ning näha nende kasutamise eeliseid majanduses, tööstuses ja organisatsioonides. Lisaks tõhususe ja kasumi suurendamisele on digiüleminek tekitanud ka vajaduse tegeleda tööjõu ümberõppe ja muudatuste juhtimise protsessidega.

Rohemajanduse ja innovatsiooni võimendamine MA

Meie üheaastane MA õppekava võimaldab võimaldab tippspetsialistidel panustada jätkusuutlikuse mitmetasandiliste teemade lahendamisse. Lisaks kasumi teenimisele on ettevõtete fookuseks muutunud ka sotsiaalsed ja keskkonnaprobleemid.

Üheaastane MBA

Meie üheaastane MBA on Sulle kui Sul juba on mistahes erialal magistrikraad ja soovid oma juhtimisoskusi ja ettevõtlusalaseid teadmisi täiustada. Meie uuenduslik MBA arendab Sind juhiks, kes suudab olla kiiresti muutuvas keskkonnas püsiva kasvu algatajaks. Üheaastases MBA's on võimalik õppida nii inglise kui ka eesti keeles.